Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS 2022 – sesja jesienna

Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w sesji jesiennej ogólnopolskiej olimpiady z następujących przedmiotów:

-matematyki

-historii

-języka angielskiego

-języka niemieckiego.

Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i odbywa się od 03-11-2022 r. do 09-11-2022 r.

Zgłoszenie udziału i szczegółowe informacje u swoich nauczycieli w/w przedmiotów.

Zasady ogólne

1. Olimpiady przeznaczone są dla uczniów od klasy IV szkoły podstawowej do IV klasy liceum. Olimpiady zostaną przeprowadzone na podstawie materiałów przygotowanych przez kadrę pedagogiczną Olimpusa.
  2.  Olimpiada będzie testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań.
  3. W testach zawarte będą pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.
  4. Do dnia 03-01-2023r. organizator zobowiązuje się przekazać do szkół wyniki i nagrody.
  5.   Olimpiada Sesja jesienna jest olimpiadą płatną. Każdy uczestnik olimpiady wnosi wpisowe w wysokości 14,00 zł.
  6. Zakres programowy NA STRONIE https://www.olimpus.edu.pl/sesja-jesienna