Dzień Edukacji Narodowej

„Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąc w podzięce.
Za dar najpiękniejszy,
za SERCE.”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom naszej Szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu. Wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym, spełnienia wszystkich planów oraz wytrwałości i sukcesów zawodowych.
Niech Państwa praca na rzecz wychowania i wykształcenia naszych dzieci przynosi codzienną satysfakcję.

Dziękujemy za kształtowanie serc i umysłów naszych dzieci, za całą przekazaną wiedzę, za cierpliwość i wyrozumiałość, a także za inspirację i motywację do stawania czoła nowym wyzwaniom. Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych, odważnych i ciekawych świata.

Życzymy również, aby ten ogromny wysiłek wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży, zaowocował uznaniem i wdzięcznością zarówno wszystkich uczniów jak i ich rodziców.

Z wyrazami wdzięczności

Rodzice

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter