Ubezpieczenie NNW uczniów

Informujemy, że Szkoła nie pośredniczy w ubezpieczeniu NNW uczniów.

Każdy rodzic zainteresowany ubezpieczeniem swojego dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków, sam wybiera firmę ubezpieczeniową i dokonuje ubezpieczenia indywidualnie. Ubezpieczenie jest dobrowolne!

Apelujemy do Rodziców, aby dokładnie przeczytali warunki ubezpieczenia i wybrali najlepszą dla swojego dziecka opcję. Każdego z nas interesuje co innego, a na internecie dostępnych jest bardzo dużo różnych ofert ubezpieczenia także on-line.

Po przeanalizowaniu ofert, Rada Rodziców postanowiła zaproponować na rok szkolny 2023/2024 ubezpieczenie w firmie Generali.  Każdy Rodzic ubezpiecza dziecko sam, poprzez kontakt z ubezpieczycielem. Dzięki temu każdy sam decyduje, który wariant wybrać.

Szczegóły ubezpieczenia

Karta zalet

W sprawie ubepieczenia prosimy kontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem. Poniżej dane kontaktowe:

Pan Sawicki Marcin
EXACTO UBEZPIECZENIA