ico

Zadania dla uczniów

Jesteś tutaj: Home » Zadania dla uczniów
Tutaj znajdziecie zadania z różnych przedmiotów – do pobrania i wykonania.
Miłej pracy:)

J. angielski:
Learn English with The Video It Crew!
Ucz się angielskiego z The Video It Crew.
Co jakiś czas będą pojawiały się tutaj krótkie filmy, w których uczestnicy koła języka angielskiego “Let’s Video It!” zaaranżowali sceny by przybliżyć Wam użycie języka angielskiego w codziennych sytuacjach. W trakcie filmu po każdej scenie następuje przerwa i narrator zadaje pytanie. Spróbuj odpowiedzieć na pytanie zanim odpowiedź pojawi się na ekranie. By ułatwić sobie zadanie możesz zatrzymać nagranie i zapisać odpowiedź na kartce lub w notatniku.
Życzymy dobrej zabawy
The Video It CREW!-y
1. It’s nice to meet you..

W drugim wpisie proponujemy zabawę ze zwrotami wskazującymi “there is/there are”, no i trochę wiedzy z zakresu wyposażenia sportowego.