Zaczynamy akcję Polskiego Czerwonego  Krzyża  „Gorączka złota”. Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji Gorączka złota , która polega na zbiórce monet 1gr, 2gr, 5 gr. Akcja trwa od 01 marca do 31 maja 2018r. Uczniowie odpowiedzialni za akcję będą zbierali monety do specjalnych pojemników. Liczy się każdy grosik.
                                                                                                                       Ela Buczkowska
     Marzena Wawer

Zbiórka artykułów higienicznych dla uchodźców

To kolejna okazja, żeby podzielić się z rodzinami przebywającymi w ośrodku dla cudzoziemców w Grupie k. Grudziądza potrzebnymi do codziennego życia rzeczami.
Zbieramy:
– kosmetyki i artykuły higieniczne (szampony, pasty i szczoteczki do zębów, podpaski, żele pod prysznic, dezodoranty, waciki itd.)
– przybory kosmetyczne – pilniki, nożyczki do paznokci, szczotki do włosów, kosmetyczki i organizery do łazienki itp.
– elementy systemów przechowywania rzeczy domowych – pudełka, wieszaki, organizery stojące i wiszące itp.
– drobne sprzęty gospodarstwa domowego – sztućce, talerze, miski, kubki, pojemniki na żywność
Ważne!
Ponieważ zbiórka dotyczy artykułów higienicznych, prosimy, żeby przynoszone rzeczy były nowe, nieużywane a opakowania kosmetyków nieotwierane. Wszystkie artykuły prosimy oddawać  opiekunom Samorządu Uczniowskiego p.E.Buczkowskiej  lub p.M.Wawer  do 9  marca.