Dobre, bo polskie – Dzień Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości wszystkie klasy wzięły udział w projekcie pod hasłem: Dobre, bo polskie.

Uczniowie wraz z wychowawcami wykonali genialne infografiki przestrzenne prezentujące miejsca, produkty, postacie, wynalazki, smakołyki regionalne – znane i lubiane na całym świecie. Efekty pracy wszystkich klas 0-8 mogliśmy podziwiać na szkolnym korytarzu, gdzie powstała wspaniała wystawa.

W ramach projektu uczniowie wzięli udział w pokazie tańca narodowego Polonez pod hasłem „Tanecznym krokiem ku niepodległości”

Zatańczyła dla nas klasa 5a pod kierunkiem Pani Eli Górniewicz oraz Ani Kowalczuk.

Nad stroną techniczną czuwała Pani Donia Ćmielewska.

Nad całością projektu pracowały Panie Marzena Wawer, Ela Buczkowska, Kasia Borzycka oraz Bogna Berestecka.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę i zaangażowanie wszystkim nauczycielom.