Światowy Dzień Kota

W ostatni weekend koty obchodziły swoje święto, czyli Światowy Dzień Kota. Został on ustanowiony po to, aby podkreślić znaczenie obecności kotów w życiu człowieka i zwrócić uwagę na los porzuconych, bezdomnych i wolno żyjących osobników.

Światowy Dzień Kota to również okazja, by pomóc kotom wolno żyjącym i podopiecznym schronisk dla kotów. Mamy nadzieję, że okazaliście tego dnia szczególnie uczucia mniejszym przyjaciołom.

Z okazji Światowego Dnia Kota, który przypada na 17 lutego, uczniowie na świetlicy szkolnej stworzyli mini sesję plakatową. Zaprezentowali portrety pupili. Udało nam się również wydrukować na drukarce 3D podstawkę do telefonu w kształcie kota. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.