Konkurs fotograficzny „WODNE OBLICZE SZCZECINA” dla klas 4-8

ORGANIZATOR: Szkolne Koło Edukacji Morskiej w SP46 w Szczecinie

TEMAT KONKURSU:

”Wodne oblicze Szczecina” – w ramach konkursu zaprezentuj dowolne miejsce w mieście związane
z wodą, zatrzymane w kadrze obiektywu. Zdjęcia mogą przedstawiać np. Odrę lub jej dopływy, jeziora lun inne akweny wodne, jachty, łodzie, przystanie, pomniki związane z działalnością na wodzie itp.

ZASADY UCZESTNICTWA:

• Uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 zdjęcia w formacie 10x15cm
  • Prace fotograficzne muszą być własnego autorstwa!!! Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność za naruszenie praw autorskich zdjęć innych osób
  • Dopuszcza się korektę polepszającą jakość zdjęć: wyostrzanie, kontrast, nasycenie, rozjaśnienie oraz konwersję zdjęć kolorowych do czarno-białych lub sepii
  • Prace, w których znajdują się elementy dodane lub usunięte w wyniku obróbki graficznej oraz prace powstałe w wyniku połączenia różnych fotografii (kolaże, fotomontaże), nie zostaną zakwalifikowane do konkursu
  • Każde zdjęcie na odwrocie musi być podpisane przez autora (imię i nazwisko, klasa)

MIEJSCE I TERMINY:

• Zdjęcia należy dostarczyć do 29 maja 2023 do godz. 15.00 do p. Anny Chrystou (sala wf)
  • Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 01 czerwca 2023r.
  • Prace stanowią dokumentację konkursu i nie podlegają zwrotowi. Będą one stanowiły elementy wystawy konkursowej.

Więcej o konkursie w załączniku