Galileo 2023 – sesja wiosenna

Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w sesji wiosennej  konkursu Galileo z języka polskiego, języka angielskiego, biologii, geografii i historii.

Konkursy mają zasięg ogólnopolski i zostaną przeprowadzone w dniach od 6.03-10.03.23

Ostateczny termin przeprowadzenia konkursu ustalają szkolni opiekunowie konkursów.

O szczegółowe informacje prosimy dowiadywać się u swoich nauczycieli przedmiotów.

Opłata 14 zł.

ZAPRASZAMY.

Zasady ogólne:

• Konkurs Galileo przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII .
  • Konkurs ma formę testu składającego się z 26 pytań. Do każdego pytanie podane są 4 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa.
  • Do dnia 02-05-2023 r. organizator zobowiązuje się przekazać do szkół wyniki
    i nagrody.
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania, a najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają dyplomy laureata i wyróżnienia oraz nagrody książkowe.
  • Regulamin, instrukcja i zakres programowy na stronie organizatora konkursu https://www.ces.edu.pl/galileo