Mikołajkowe wyścigi rzędów dla klas I – IV

Z okazji Mikołajek nauczycielki wychowania fizycznego p. Anna Kowalczuk i p. Elżbieta Górniewicz zorganizowały zawody sportowe „Mikołajkowe wyścigi rzędów”. Uczniowie klas I – IV rywalizowali ze sobą w konkurencjach przygotowanych przez nauczycielki. Wyścigi rzędów poprzedziła rozgrzewka, która została poprowadzona przez ucznia klasy 8b – Kacpra Szymczaka.

Każda klasa miała swoją 10-osobową reprezentację, a pozostali uczniowie dopingowali i wspierali okrzykami swoich kolegów. Uczniowie walczyli z wielkim zapałem i zaangażowaniem.

Ostatecznie wyniki przedstawiają  się następująco:

W klasach I – I miejsce zdobyła klasa I a, II miejsce zdobyła klasa I c,  III miejsce zdobyła I b

W klasach II – I miejsce zdobyła klasa II a, II miejsce zdobyła klasa II c

W klasach III – I miejsce zdobyła klasa III a, II miejsce zdobyła klasa III b

W klasach IV – I miejsce zdobyła klasa IV b, II miejsce zdobyła klasa IV a

Wszystkim gratulujemy !!!

W imprezie wykorzystano sprzęt nagłaśniający, aparat fotograficzny #Laboratoria Przyszłości

Więcej zdjęć dostępnych na FB