SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP 46

Samorząd Uczniowski to (obok Dyrektora, Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej) jeden z organów każdej szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego są łącznikami pomiędzy społecznością uczniowską a kadrą pedagogiczną. Zasady działania Samorządu określa Statut szkoły, czyli podstawowy dokument prawny regulujący życie całej szkoły. Samorząd Uczniowski pracuje zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunem Samorządu jest Pani Marzena Wawer.

Paczka dla zwierzaczka
25paź

Paczka dla zwierzaczka

25 października jest obchodzony DZIEŃ KUNDELKA. Jak co roku rozpoczynamy w naszej szkole zbiórkę karmy, misek, smyczy,