Jesteś tutaj: Home » Przedszkole
KOMUNIKAT :
Zapraszamy Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych oraz zerówek na spotkanie w dniu 18 czerwca 2018 r.(poniedziałek)  o godzinie 17.00.

UWAGA  Rodzice Przedszkolaków!
 Informujemy, że na siedem dni przed rozpoczęciem naboru do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych szkoły  zbierają od rodziców deklaracje kontynuacji edukacji przedszkolnej w tych placówkach. W związku z tym, że nabór rozpoczyna się od dnia 12.03.2018r. –  termin zbierania deklaracji przypada na okres: 5-11.03.2018r
Złożenia deklaracji jest  konieczne w przypadku, jeśli dziecko zostaje  w naszym przedszkolu, Jeżeli rodzice chcą zmienić placówkę lub zapisać dziecko do pierwszej klasy, nie składają deklaracji, ale biorą udział w naborze.
Wzór deklaracji będzie dostępny  niezwłocznie po otrzymaniu go od operatora elektronicznej rekrutacji.

Kryteria rekrutacji do przedszkoli publicznych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019:
KRYTERIA PRZEDSZKOLA 2018/19 – zobacz

Wyprawka dla przedszkolaka w r.szk. 2017/2018 :
– zeszyty i książki podpisane na okładce
– 1 zeszyt do korespondencji
– 1 zeszyt w kratkę do religii
– 1 zeszyt do j. angielskiego 32 kartkowy
– 1 zeszyt 16 kartkowy w linię (do pisania liter)
– 1 zeszyt 16 kartkowy w kratkę (do matematyki)
– 7 opakowań plasteliny
– 5 opakowań kredek Bambino
– 3 bloki techniczne białe
– 3 bloki techniczne kolorowe
– ryza papieru ksero
– ryza papieru kolor
– 10 klejów w sztyfcie
– 5 zeszytów papieru kolorowego (wycinanek)
– małe farby plakatowe
– 1 marker w dowolnym kolorze
– 1 teczka papierowa podpisana
– kolorowanki
– nożyczki
Do stałego noszenia:
– piórnik (kredki+ołówek)
– śniadanie, napój niegazowany
– 1x w tygodniu strój gimnastyczy
Raz w miesiącu – papier toaletowy, ręczniki papierowe i co 3 miesiące mydło w płynie.

Paulina Grabowiec