W dniu 20 maja w świetlicy szkolnej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, mianowicie pozalekcyjne warsztaty plastyczne dla uczniów klas 1–3. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością przygotowywały wyjątkowe upominki dla swoich mam z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki.
Podczas zajęć uczniowie wykonywali kolorowe stroiki, „flower boxy” oraz dekoracyjne kompozycje ze świeżo ściętych kwiatów. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła masa kreatywnych pomysłów. Wszystkie prace powstały z serca i z pewnością sprawiły mamom wiele radości oraz wzruszeń. Warsztaty florystyczne były świetną okazją do kultywowania pięknej tradycji obchodzenia Dnia Mamy, rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.
Życzenia dla Mam!
Z okazji Dnia Matki
składamy wszystkim Mamom
najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, uśmiechu, radości
oraz codziennej dumy ze swoich dzieci.
Niech każdy dzień będzie pełen miłości i szczęścia!
Świetlica szkolna oraz Mały Samorząd Uczniowski


















