CyberMaster w naszej szkole – nauka cyberbezpieczeństwa przez zabawę

W ramach projektu „Cyberspot” liderzy projektu przeprowadzili lekcje dotyczącą gry „CyberMaster”.

Podczas spotkania uczniowie poznali zasady gry, jej cele oraz sposób rozgrywki. Zajęcia miały na celu rozwijanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w internecie, współpracy oraz logicznego myślenia.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w lekcji i aktywnie angażowali się w proponowane zadania. Była to ciekawa i wartościowa forma nauki poprzez zabawę.

A. Kowalczuk

Udostępnij:

Facebook
Twitter