Wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania

Z przyjemnością informujemy, że wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania klas czwartych, który odbył się 14 maja 2026 roku,   prezentują się następująco:

I miejsce – Katsiaryna Banadyk ( klasa 4a)

II miejsce – Anastasia Domagalska ( klasa 4c)

III miejsce – Liliana Głowacka ( klasa 4c).

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu gratulujemy udanych występów!!

Organizatorki: Aneta Gawriłow i Iwona Kicińska

Udostępnij:

Facebook
Twitter