Z przyjemnością informujemy, że wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania klas czwartych, który odbył się 14 maja 2026 roku, prezentują się następująco:
I miejsce – Katsiaryna Banadyk ( klasa 4a)
II miejsce – Anastasia Domagalska ( klasa 4c)
III miejsce – Liliana Głowacka ( klasa 4c).
Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu gratulujemy udanych występów!!
Organizatorki: Aneta Gawriłow i Iwona Kicińska






