Konkurs recytatorski „W rodzinnym nastroju”. 

Serdecznie zapraszamy

Uczniów klas 1 – 3 do udziału w konkursie recytatorskim „W rodzinnym nastroju”.

Konkurs  odbędzie się  3 czerwca 2026 r.

Każdą klasę reprezentować będzie 2 uczniów, którzy zostaną wyłonieni w ramach  wewnątrzklasowych eliminacji.

W szkolnym finale przedstawią wiersz o tematyce rodzinnej.

Pozdrawiamy ciepło.

Organizatorki: Katarzyna Borzycka, Agata Ołowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter