Serdecznie zapraszamy
Uczniów klas 1 – 3 do udziału w konkursie recytatorskim „W rodzinnym nastroju”.
Konkurs odbędzie się 3 czerwca 2026 r.
Każdą klasę reprezentować będzie 2 uczniów, którzy zostaną wyłonieni w ramach wewnątrzklasowych eliminacji.
W szkolnym finale przedstawią wiersz o tematyce rodzinnej.
Pozdrawiamy ciepło.
Organizatorki: Katarzyna Borzycka, Agata Ołowska



