Podczas zajęć w klasie 4c uczniowie dowiedzieli się, z czego składa się etykieta produktu i jakie informacje można na niej znaleźć. Rozmawialiśmy o składzie produktów, dacie ważności oraz oznaczeniach umieszczanych na opakowaniach.
Dzieci obejrzały również film edukacyjny, dzięki któremu mogły lepiej zrozumieć, dlaczego warto czytać etykiety podczas codziennych zakupów.
Zajęcia odbyły się w ramach programu „Trzymaj Formę”, promującego zdrowe odżywianie i świadome wybory konsumenckie.
To były bardzo ciekawe i praktyczne zajęcia!
A. Kowalczuk












