Finał konkursu „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” 

W dniu 27 marca został rozstrzygnięty szkolny  konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. W wydarzeniu wzięło udział 56 uczniów z klas 1-6, którzy wykazali się ogromną kreatywnością i starannością w przygotowaniu swoich prac. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie pisanki były wyjątkowe i pełne świątecznego uroku. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami oraz ocenami celującymi z plastyki i techniki. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wspaniałych pomysłów!

A oto zwycięzcy:

I miejsce: 

Lena Pliszka kl. 3a, Barbara Mańczak kl. 5b

II miejsce: 

Pola Jakubiak kl. 1b, Sofia Zhadan kl. 5a

III miejsce:

Aleksandra Tyrka kl. 2c, Oliwia Bednar kl. 6b

Wyróżnienia:

Liliana Iwicka kl. 1a

Ilaria Orikhovska kl. 2b

Michalina Widomska kl. 2b

Kacper Kuśmierek kl. 1a

Viktoria Orikhovska kl. 3b

Iwicka Maja kl. 3a

Lena Wójtowicz  kl. 4c

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter