W dniu 27 marca został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. W wydarzeniu wzięło udział 56 uczniów z klas 1-6, którzy wykazali się ogromną kreatywnością i starannością w przygotowaniu swoich prac. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie pisanki były wyjątkowe i pełne świątecznego uroku. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami oraz ocenami celującymi z plastyki i techniki. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wspaniałych pomysłów!
A oto zwycięzcy:
I miejsce:
Lena Pliszka kl. 3a, Barbara Mańczak kl. 5b
II miejsce:
Pola Jakubiak kl. 1b, Sofia Zhadan kl. 5a
III miejsce:
Aleksandra Tyrka kl. 2c, Oliwia Bednar kl. 6b
Wyróżnienia:
Liliana Iwicka kl. 1a
Ilaria Orikhovska kl. 2b
Michalina Widomska kl. 2b
Kacper Kuśmierek kl. 1a
Viktoria Orikhovska kl. 3b
Iwicka Maja kl. 3a
Lena Wójtowicz kl. 4c








