Podziękowanie

Szanowni Państwo!

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za zaangażowanie i okazane wsparcie w akcjach charytatywnych „Choinka pełna marzeń” oraz „Zajączek marzeń”.

Dzięki Państwa otwartości, życzliwości i chęci niesienia pomocy udało się spełnić wiele marzeń oraz sprawić radość tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Każdy, nawet najmniejszy gest, miał ogromne znaczenie i przyczynił się do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego.

Cieszymy się, że społeczność szkolna potrafi jednoczyć się w tak ważnych inicjatywach i pokazywać, jak wielką siłę ma wspólne działanie.

Dziękujemy za okazane serce i wspaniałą współpracę.

Z wyrazami wdzięczności,

Placówki opiekuńczo- wychowawcze:

,,Czereśniowy domek”

,,Leśna chatka” oraz świetlica szkolna

Dziękujemy! Niech dobro wraca do Was ze zdwojoną siłą!

Udostępnij:

Facebook
Twitter