Szanowni Państwo!
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za zaangażowanie i okazane wsparcie w akcjach charytatywnych „Choinka pełna marzeń” oraz „Zajączek marzeń”.
Dzięki Państwa otwartości, życzliwości i chęci niesienia pomocy udało się spełnić wiele marzeń oraz sprawić radość tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Każdy, nawet najmniejszy gest, miał ogromne znaczenie i przyczynił się do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego.
Cieszymy się, że społeczność szkolna potrafi jednoczyć się w tak ważnych inicjatywach i pokazywać, jak wielką siłę ma wspólne działanie.
Dziękujemy za okazane serce i wspaniałą współpracę.
Z wyrazami wdzięczności,
Placówki opiekuńczo- wychowawcze:
,,Czereśniowy domek”
,,Leśna chatka” oraz świetlica szkolna
Dziękujemy! Niech dobro wraca do Was ze zdwojoną siłą!






