Internet pod kontrolą – uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa

W dniu 19.03.2026 r. liderzy programu Cyberspot w klasach 4a, 5a oraz 5b przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podczas lekcji uczniowie poznali najważniejsze zasady bezpieczeństwa w sieci, dowiedzieli się, jak chronić swoje dane osobowe oraz jak reagować w sytuacjach zagrożenia online. Zajęcia zostały urozmaicone projekcją filmów edukacyjnych poświęconych tej tematyce.

Na zakończenie uczniowie utrwalili zdobytą wiedzę, wykonując karty pracy oraz przygotowując symbole i plakaty przedstawiające bezpieczne korzystanie z Internetu.

A. Kowalczuk

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter