W dniu 20 marca odbędzie się dobrze znana już w naszej szkole akcja pt. „Zdrowe drugie śniadanie”. Jest to doskonała okazja, aby promować zdrowe nawyki żywieniowe oraz dokonywać świadomych wyborów dotyczących codziennej diety. Na specjalnie przygotowanym stoisku w menu pojawią się różnorodne zdrowe przekąski, między innymi: płatki z mlekiem, miska owoców lub warzyw, granola bez cukru z jogurtem naturalnym, parówki na ciepło z pełnoziarnistym pieczywem, musy owocowe, batoniki zbożowe oraz soki i ciepłe kakao. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli na zdrowe drugie śniadanie od godziny 7:00 na parterze (piątek 20.03.26).
Organizatorzy: pedagog szkolny, świetlica szkolna, nauczyciel wychowania fizycznego E.G.



