Wyniki konkursu „Bądź bezpieczny w internecie”

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Bądź bezpieczny w internecie”, którego celem było promowanie zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z sieci.

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością oraz znajomością zagrożeń, jakie mogą pojawić się w świecie online. Wszystkie prace były bardzo interesujące i poruszały ważne tematy, takie jak ochrona danych osobowych, przeciwdziałanie cyberprzemocy czy bezpieczne korzystanie z mediów społecznościowych.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

🥇 I miejsce – Zuzanna Szczepańska kl. 4a
🥈 II miejsce – Laura Konopka kl. 4b
🥉 III miejsce – Martyna Wolańska kl. 6a, Davyd Tupikin kl. 5a

Wyróżnienia otrzymały:
– Gabriela Ostrowska kl. 4c
– Nadia Paterak – Cieślik kl. 4b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów oraz dbania o bezpieczeństwo w internecie każdego dnia.

Organizatorzy konkursu: D. Ćmielewska, A. Kowalczuk

Udostępnij:

Facebook
Twitter