Uczennice z klasy 3a wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie „TWÓRCZE SUPERMOCE” organizowanym przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „ISKIEKA” oraz Dom Pomocy Społecznej przy ul. Broniewskiego 4-6 ze Szczecina. Temat przewodni dotyczył roli sztuki w budowaniu relacji międzyludzkich i jej „supermocy”, które potrafią poruszać emocje, przenosić w inny świat i wpływać na to, jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość.
Dziewczynki startowały w kategorii:
Rysunek lub praca plastyczna nawiązująca do cytatu:
„Wyobraźnia jest po to, żeby tworzyć świat, a nie tylko odtwarzać.” — Zbigniew Herbert, Labirynt nad morzem.
Laureaci:
I miejsce – Lena Pliszka
II miejsce – Zofia Skolimowska i Yeva Iskra
III miejsce – Liliana Przybyłowicz, Daryna Dotsenko
Wyróżnienia – Laura Przyłucka, Samira Saftarava
Gratulujemy!
Nagrodzone prace i ich autorki











