Spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem Policji

22 stycznia 2026 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów klas V–VI z funkcjonariuszem Policji, sierż. sztab. Tomaszem Biegunem.

Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia związane z wymuszeniami rówieśniczymi, zakazanymi zachowaniami w sieci oraz zasadami bezpiecznego spędzania ferii zimowych. Funkcjonariusz omówił najczęściej występujące zagrożenia, zwrócił uwagę na konsekwencje niewłaściwych zachowań oraz przypomniał uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa – zarówno w środowisku szkolnym, jak i poza nim.

Spotkanie miało charakter profilaktyczny i stanowiło element działań szkoły na rzecz bezpieczeństwa uczniów.

Udostępnij:

Facebook
Twitter