Dzień otwarty szkoły

W dniu 26 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Wszyscy odwiedzający naszą szkołę otrzymali specjalną mapkę ze wskazówkami zwiedzania. Dzieci wraz z rodzicami odwiedzili osiem stacji przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły: ŚWIETLICZKOWO, ZERÓWKOWO, SŁOWNIKOWO, ANGIELSKI NA WESOŁO, RATUNKOWO, MŁODY INŻYNIER, CYFERKOWO, BIEGUSIOWO.
W każdej ze stacji nasi goście wykonywali ciekawe zadania, rodzice zaś mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o funkcjonowaniu naszej szkoły. Na zakończenie każdy z odwiedzających otrzymał zdrowy i słodki smakołyk. Dzieci mogły również wziąć do domu kolorowankę, wykreślankę, rebusy, itp., z tablicy ,,Zabierz mnie do domu”, broszurki informacyjne o naszej szkole i piękne przypinki z logo naszej szkoły wykonane na drukarce 3D którą pozyskaliśmy programu Laboratoria Przyszłości. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. A także wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie ciekawych stacji.

Paulina Grabowiec
Paulina Świątkowska

 

 

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter