I Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

17 kwietnia 2023 roku nasza szkoła wzięła udział I Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Na Olimpie organizowanym przez Zespól Szkół Samochodowych.
Konkurs wymagał od uczestników nie tylko wiedzy o starożytnych czasach ale również dużej dawki kreatywności. Uczniowie pisali CV dla Ateny, Zeusa, Hadesa, rapowali pieśni Horacego, rozwiązywali mitologicznego „kahoota”, wykorzystywali związki frazeologiczne pochodzące z mitów w kreatywnych historiach
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: pierwsza to uczniowie klas 8, druga uczniowie klas 7.
Opiekunem drużyn i ogromnym wsparciem była Pani Małgorzata Szulc.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uplasowali się na miejscu 2 i 4.
Drugie miejsce: drużyna z klas 8 w składzie:
1. Kacper Szymczak
2. Hanna Szpilczyn
3. Rafał Burnas
Czwarte miejsce: drużyna z klas 7 w składzie:
1. Mateusz Janduła
2. Małgorzata Filip
3. Gabrysia Gracz
Gratulujemy uczniom i Pani Małgosi Szulc osiągniętego wyniku.

Udostępnij:

Facebook
Twitter