Nocka w szkole – czyli piątek13-stego

SZCZĘŚLIWY PIĄTEK  13 stycznia 2023 roku o godzinie 20.00 uczniowie klas czwartych  wraz z wychowawcami oraz Panią Anną Chrustous, po raz pierwszy spotkali się, po to by spędzić wieczór i noc w szkole. Czy to możliwe, aby uczniowie chętnie spędzali w szkole nie tylko dnie, ale także noce? Ależ tak!!! Od wielu dni trwały prace nad ułożeniem planu zajęć na tę noc. Tak więc zaraz po zakwaterowaniu w salach, były zabawy, gry ruchowe, oraz zabawa, karaoke no i google VR. Później  wspólne oglądanie filmu. Nie ma też co ukrywać, ostatnią rzeczą na jaką mieli ochotę uczniowie w czasie nocowania było .. spanie. A jednak nawet najwytrwalszych w końcu sen zmorzył i w bardzo późnych godzinach udało się wprowadzić ciszę nocną. Noc była więc krótka, a rano porządkowanie sal, telefony do rodziców i powrót do domu, aby….spać. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Po co to robimy? Niewielkim nakładem środków udało się sprawić dzieciom przyjemność, uczyć jak spędzać wolny czas i jak odnajdywać się w nowych sytuacjach, a przede wszystkim dać miłe wspomnienia związane ze szkołą, która naprawdę tej nocy stała się ich drugim domem.  Wychowawcy klas 4a i 4b

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter