Pierwszy rajd pieszy „Żyj zdrowo na sportowo”

W dniu 16 grudnia 2022 r. w ramach Programu „Żyj zdrowo na sportowo” odbył się pierwszy wieczorny rajd pieszy. Zaproszeni uczniowie klas młodszych udali się z opiekunami do Lasu Arkońskiego. Zaopatrzeni w latarki, odpowiedni strój i dobry humor pojechali  do Lasu Arkońskiego. Tam pokonali pieszo  kilka kilometrów. W przerwie mieli możliwość wzięcia udziału w zabawach zręcznościowych. Był to czas nie tylko na sport i zadbanie o swoje zdrowie, ale także   świetną zabawę oraz możliwość nawiązania nowych relacji koleżeńskich.  Magii całej wyprawie dodały latarki, które w otoczeniu pięknej roślinności przyniosły zachwyt i oczarowanie. Zmęczeni ale zadowoleni uczniowie wrócili pod szkołę, gdzie czekali  rodzice.  Już 25 stycznia planujemy kolejny rajd. Do zobaczenia.

Opiekunowie : Ela Górniewicz, Anna Kowalczuk, Maria Grądek.

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter