Mikołajkowe Warsztaty Rzemieślnicze

6 grudnia 2022 r. uczniowie klas ósmych wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w Mikołajkowych Warsztatach Rzemieślniczych, które odbyły się w Zespole Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie – w Branżowej Szkole I stopnia nr 5.

W ramach preorientacji zawodowej uczniowie mogli poznać wiele zawodów rzemieślniczych m. in. kucharza, fryzjera, piekarza, mechanika pojazdów samochodowych, elektromechanika, krawca i innych. Dużą atrakcją cieszyło się stanowisko gastronomiczne, gdzie była możliwość spróbowania wyrobów piekarskich, stanowisko fryzjerskie, na którym uczniowie mogli poprawić swoje fryzury oraz stanowisko fotograficzne – uczniowie chętnie pozowali do zdjęć.
Warsztaty bardzo spodobały się naszym ósmoklasistom. Następne spotkania zaplanowane zostały na wiosnę.

Anna Kowalczuk

Więcej zdjęć na FB

Udostępnij:

Facebook
Twitter