Laboratoria przyszłości.  Klasa 7B – język angielski

Ogromne podziękowania dla uczniów klasy 7B, którzy zaangażowali się w rozpakowanie, rozstawienie i zainstalowanie sprzętu, który pozyskaliśmy w ramach projektu Laboratoria przyszłości. Ogrom pracy, zaangażowania i wiedzy informatycznej. BRAWO!

Rozpoczęliśmy od profesjonalnego wykorzystania nagłośnienia w sali. Wszyscy głośno i wyraźnie słyszeli odczytywane przez mikrofony dialogi, nic nie umknęło naszym uszom. Wymowa poszczególnych wyrażeń wybrzmiała w całej klasie.

Zdjęcia wykonywał klasowy fotograf, nasz ochotnik, Kevin. Oczywiście obsługiwał aparat fotograficzny zakupiony ze środków projektu Laboratoria przyszłości.

Pomysłowość uczniów jest nieograniczona. Już mamy kilka pomysłów do realizacji. Na pewno podzielimy się tymi najciekawszymi.  Czekamy już na kolejne zajęcia z wykorzystaniem różnych technologii!

Szkolny koordynator projektu – Laboratoria przyszłości – Martyna Krześlak

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter