Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego – rok szkolny 2022/2023

10 października 2022 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której 11 kandydatów prezentowało swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 180 uczniów.
Komisja wyborcza w składzie: Lena Materka 8a, Katarzyna Jaroszyńska 8a i Dominika Kubisiak 8a po zakończeniu głosowania dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Wawer.
W skład samorządu weszło pięć osób o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:
PRZEWODNICZĄCY – Stanisław Szaj kl.8c
ZASTĘPCA – Maja Lewandowska kl.8a
LIDERZY:
Borys Baryłko kl.7a
Weronika Wójcik kl.8b
Oliwier Beyger kl.8d
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów do dzielenia się swoimi pomysłami oraz wspierania Waszych liderów w realizacji tych zadań.
Opiekun SU –Marzena Wawer
Zapraszamy do galerii zdjęć.