Kasztanobranie – zbieraj z nami kasztany

Podobnie jak w ubiegłym roku, nasza szkoła bierze udział w akcji Kasztanobranie. Tym razem współpracujemy z firmą Pharmeko. Firma ta skupuje i przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych.
Akcja trwa w naszej szkole do 23 października 2022 roku. Opiekunką akcji w naszej szkole jest pani Marzena Wawer i Małgorzata Szulc.
Ważne!
Kasztany należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu tak, by mogły “oddychać” – nie należy ich zamykać w szczelnie zawiązanych torbach, reklamówkach lub pudłach, inaczej się zepsują i staną nieprzydatne. Najlepiej nadają się do przechowywania worki siatkowe lub torby papierowe.
Prosimy przynosić zdrowe kasztany ,pozbawione łupinek i pozostawiać pracownikom przy wejściu do szkoły. Następnie uczniowie zgłaszają swój udział u wychowawcy i otrzymują punkty dodatnie.(+5pkt.)
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki kasztanów.
Więcej szczegółów odnośnie akcji na stronie: www.kasztanobranie.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter