Akcja „Szkoła Pełna Talentów”

Zapraszamy wszystkich do wspierania naszej szkoły w zbiórce Talenciaków – nowej akcji Lidla

Akcja rozpoczęła się 5 września 2022 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą otrzymywali Państwo podczas zakupów w Lidlu (za każde wydane 50 zł w tym jedno warzywo lub owoc przysługuje jeden Taleciak).

Zebrane Talenciaki można przekazać szkole w formie fizycznej (wrzucając do skrzynki przy wejściu do szkoły) lub elektronicznej skanując kod QR lub wpisując kod numeryczny na stronie

Szkoła Podstawowa Nr 46 W Szczecinie (lidl.pl)

Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na nagrody z katalogu Lidl (zestawy do eksperymentów, zestawy instrumentów muzycznych, tablice tematyczne, sprzęt sportowy i do rekreacji i wiele, wiele innych). Akcja zbierania Talenciaków trwa do 13.11.2022r.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym większa szansa na nagrody.

Udostępnij:

Facebook
Twitter