Wycieczkowy czas najmłodszych uczniów

Klasy pierwsze i zerówka udały się na dwie wycieczki. Pierwsza odbyła się w Trzebieży i polegała na integracji dzieci za pomocą ciekawych zabaw. Dzieci miały do wykonania różne zadania, uczestniczyły w zawodach sportowych, brały udział w lekcjach pierwszej pomocy przedmedycznej. Odbyły się tam zabawy z kodowania oraz poszukiwanie skarbów.

Druga wycieczka do Radowa Małego to warsztaty w gospodarstwie wiejskim -pieczenie chleba oraz drożdzówek. Dzieci miały okazję zobaczyć i karmić wiele zwierząt, przejechać się w beczkach podłączonych do traktora, brać udział w ciekawych zabawach tematycznych oraz popróbować przepysznej pizzy wykonanej przez gospodarzy. To były dwa niezwykle udane wyjazdy. Nauka poprzez zabawę oraz integracja dzieci z różnych klas.

Dziękujemy za wspólną wspaniałą zabawę!

Udostępnij:

Facebook
Twitter