Harry Potter wśród nas – finał konkursu

Okazało się, że fani przygód Harrego Pottera dokonali słusznego wyboru, zgłaszając się do wewnątrzszkolnego konkursu dla uczniów klas V-VII. W drugi dzień kalendarzowej wiosny grupa zwycięzców stanęła w szranki i ponownie popisała się wiedzą na temat serii siedmiu powieści fantasy brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. W skład jury oceniającego odpowiedzi uczestników konkursu weszła Pani Dyrektor Magdalena Zawacka-Walczak, uczennica klasy ósmej Magda Badower oraz organizator tej dwuetapowej akcji – Pani Ewa Gawęcka.

Oto zwycięzcy konkursu „Harry Potter wśród nas”:

I miejsce – Małgorzata Filip kl. 6b

II miejsce – Krzysztof Wolicki kl. 5a oraz Antonina Wachnicka kl. 6b

III miejsce – Hanna Szpilczyn kl. 7b.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Udostępnij:

Facebook
Twitter