Pod skrzydłami Dobrego Anioła – konkurs dla klas I-VIII

Zapraszamy do udziału w konkursie Pod skrzydłami Dobrego Anioła  (wrzucamy w aktualności, konkursy klas 0-3, konkursy klas 4-8)

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie do 10 grudnia 2021 r. postaci anioła 3d w dowolnej technice. Do pracy należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko oraz klasę

Wszystkie anioły wezmą udział w szkolnej świątecznej wystawie. Zainteresowane osoby zapraszamy do zakupu wybranego anioła za symboliczną kwotę. Uzbierane w ten sposób fundusze zostaną przekazane na Adopcje Serca ucznia z Kenii. Pieniądze pomogą kolejny już rok w opłaceniu nauki naszemu koledze z Kenii Fredrickowi, którym nasza szkoła opiekuje się od kilku lat.

Z pomaganiem Ci do twarzy – nauczyciele religii Elżbieta Buczkowska, Sylwia Łastowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter