GRAND PRIX W SZACHACH ONLINE- Puchar Polski Gier Edukacyjnych Online

OGÓLNOPOLSKA LIGA GIER EDUKACYJNYCH ONLINE DLA UCZNIÓW KLAS 1-8

Zachęcamy wszystkich uczniów klas 1 – 8 do przyłączenia się do Ogólnopolskiej Ligi Gier Edukacyjnych. Turnieje w ramach Ligi Gier Edukacyjnych Online odbywają się praktycznie co tydzień, z drobnymi przerwami na święta lub wakacje.

Gramy w każdą sobotę o godz. 11:45 na platformie kurnik.pl

UWAGA!
Za udział i reprezentowanie szkoły dostajesz punkty dodatnie (bez względu na wynik).
Po przystąpieniu do turnieju trzeba go doprowadzić do końca, w przypadku rezygnacji w trakcie gry uczeń dostaje uwagę negatywną do dziennika za niesportowe zachowanie niezgodne z Regulaminem Turnieju.

Już w najbliższą sobotę 16 października 2021 r. odbędzie się Grand Prix
w SZACHACH rozgrywane w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online.

Gramy o godz. 10:45 na portalu Kurnik.pl – wygenerowany numer sobotniego turnieju to 8924797.

Google – Kurnik.pl – szachy – start szachy – turnieje – 8924797 Mateusz Pazdej

Zainteresowani uczniowie proszeni są o kontakt mailowy z opiekunem samorządu uczniowskiego w celu uzyskania instrukcji dołączenia do turniejów mwawer@lekcje.sp46.szczecin.pl

Prosimy zapoznać się z regulaminem udziału w załączniku.

Instrukcja dołączenia do turnieju

Puchar Polski Gier Edukacyjntch Online