"Wyścigi rzędów"- zawody sportowe klas czwartych

0
12 grudnia odbył się w naszej szkole Turniej sportowy “Wyścigi rzędów ” dla klas czwartych, którego pomysłodawcą i organizatorem była nauczycielka w-f Małgorzata Żytyńska. W zawodach wzięli udział uczniowie klasy 4a i 4b. Reprezentacja składała się z 12 zawodników [6 dziewczynek i 6 chłopców]. Turniej miał na celu popularyzację zdrowego stylu życia wśród młodszych uczniów naszej szkoły, jednocześnie zachęcając dzieci do sportowego dopingu i przestrzegania zasad fair-play. Emocje trwały przez całą godzinę, zawodnicy do ostatniej konkurencji walczyli o zwycięstwo. Ostatecznie zwyciężyła reprezentacja klasy 4a, drugie miejsce wywalczyła klasa 4b. Zwycięzcami tego turnieju byli tak naprawdę wszyscy zawodnicy, kórzy stawili czoło tym wcale niełatwym konkurencjom. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom puchar i słodki upominek.

Komentarze zamknięte.