Wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego rok szkolny 2019/2020

0
Dnia 27 września 2019 roku przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której 12 kandydatów prezentowało swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 209 uczniów.
Komisja wyborcza w składzie: Nikola Andrzejczak 7b, Marcelina Maron 7b, Maja Janowska 7b po zakończeniu głosowania dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Wawer.
W skład samorządu weszło pięć osób  o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:
PRZEWODNICZĄCA – Hanna Łuczak kl.7a
ZASTĘPCA – Julia Romer  kl.8c
LIDERZY-
Martyna Doktorczyk  kl.7b
Hanna Szymańska  kl.4b
Klaudia Centkowska  kl.6c
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów do dzielenia się swoimi pomysłami oraz wspierania Waszych liderów w realizacji tych zadań.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Opiekun SU –Marzena Wawer
 

Komentarze zamknięte.